- Організуємо, проведемо та висвітлимо у ЗМІ прес-конференцію, круглий стіл, брифінг, робочу зустріч, авторську подію, творчий захід та ін. 
 

- Розробимо і реалізуємо середньо- та довгострокову комунікаційну стратегію для розвитку бренда, для захисту від інформаційного пресингу, під вибори тощо.  
 

- Зробимо так, щоб про вас писали ЗМІ - просування інформаційних матеріалів в українських медіа - Інтернет, телебачення, преса.
 

- У нас зв’язки на Заході :) Тому про Вас можуть написати й іноземні ЗМІ. Ми все влаштуємо. У New York Times? І там теж. 
 

- Антикризові кампанії: захист від інформаційних атак, виявлення замовників, контрнаступ, спростування.   
 

- Копійрайтинг: новини, статті, блоги, телесюжети тощо.
 

- Максимально швидкий виїзд телевізійної групи на подію. Телезйомка, запитання журналістів учасникам події. Передача замовнику сирого відеоматеріалу. Можна й більше - підготовка телесюжету, озвучка, монтаж, розміщення в Інтернет. Якщо дуже треба - в ефір.
 

- Збір журналістами коментарів потрібних людей. Інформаційні запити від ЗМІ в державні органи, місцевій владі, керівникам підприємств та ін. 
 

- Запитання, в тому числі "незручні" від офіційних медіа чиновникам під час прес-конференцій, брифінгів, круглих столів, у Верховній раді України, на засіданні Уряду та в інших держструктурах. 
 

- Медіа-тренінги: як себе вести перед ЗМІ на публічних заходах. Оперативна тактична підготовка спікерів до участі в прес-конференції.   
 

- Корпоративні відеофільми: на річницю, під подію, маркетингові та ін. 
 

close